Schoolveiling.nl heeft al 1080 advertenties!

Meubilair-inrichting

1 - 10 van 177 advertenties|advertenties per pagina:

18 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
66 leerlingsets VO gezocht Prijs: Nader overeen te komen

66 leerlingsets VO gezocht

Voor onze school in Amsterdam Noord zoeken wij op korte termijn 66 gelijke en ne
Amsterdam Gisteren
Gratis af te halen voor het goede doel, leerlingsets Gratis

Gratis af te halen voor het goede doel,

Gratis af te halen voor het goede doel Degelijke gebruikte leerlingsets en inst
Hekendorp 8 apr
Schoolmeubilair Bieden vanaf: € 1.000,00

Schoolmeubilair

partij Schoolmeubilair te koop i.z.g.st. Nederlandse kwaliteit Gebruikt Lijst:
Geldrop 2 apr
gezocht  school meubelen  voor  onze  vrienden  in  afrika Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

gezocht school meubelen voor onze vr

gezocht voor onze vrienden in afrika schoolmeubels . we doneren een aantal schol
Drachten 10 mrt
gezocht  voor  onze  vrienden  in afrika Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

gezocht voor onze vrienden in afrika

gezocht schoolsets voor onze vrienden in afrika
Drachten 16 dec
GEZOCHT voor  onze Mensen In afrika  Schoolmeubelen Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

GEZOCHT voor onze Mensen In afrika Sch

voor onze stichting in ghana
Drachten 16 dec
Driehoekige tafels Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Driehoekige tafels

Leuke driehoekige tafels, met donker blauw blad. met grijze ijzeren poten. Ook z
Oude Leije 12 dec
Grote partijen GEZOCHT voor donatie-projecten. Prijs: Nader overeen te komen

Grote partijen GEZOCHT voor donatie-proj

Wij doneren jaarlijks 2 a 3 containers gebruikt meubilair aan hulporganisatie,s
Klundert 6 dec
Houten moderne lessenaar - spreekgestoelte te koop Prijs: € 75,00
Bieden toegestaan

Houten moderne lessenaar - spreekgestoel

Prachtige lessenaar- spreekgestoelte te koop- nieuw- exclusief ontwerp (eenmalig
Nijmegen 5 dec
5 Snappet kasten te koop Bieden: Vrij bieden

5 Snappet kasten te koop

we zijn overgegaan op Chroome books en hebben de kastebn niet meer nodig. 5 kas
Wassenaar 4 dec

18 pagina's:

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.